Marathon Schedule / result

Krapperup: Lokal Lätt och Msv
Event: Kullasällskapet för körning
Date: 2020/10/10 - 2020/10/10
Marathon speed and min/max time
ClassStatusScheduleCNoCompetitor12345Pnts BPntsScoreRankElim
Class 1Lokal lätt B bed. CR
1Official13:341Elin Holmgren59,00 37,94 55,660,00 38,151 
1Official13:4340Frida Aronson59,31 39,62 59,880,00 39,701 
1Official13:476Åsa Hinton64,15 49,32 57,530,00 42,751 
1Official14:013Ida Nyhrup42,28 36,06 50,190,00 32,131 
1Official14:0514Linda Svensson54,75 46,22 54,620,00 38,901 
1Official13:512Hanna Urell85,03 57,46 95,5944,00 103,5298 
1Official14:225Mia Strand        99Retired
Class 2Lokal lätt B bed. A
2Official14:157Elin Lage38,75 34,22 43,060,00 29,011 
2Official16:4210Frida Aronson59,87 33,32 54,030,00 36,802 
2Official15:339Anette Holmgren56,40 42,37 61,000,00 39,943 
Class 3Lokal lätt A
3Official14:3412Eva Bliding57,84 47,50 47,710,00 38,261 
3Official14:3813Gerti Hylt58,10 49,15 48,810,00 39,022 
3Official14:4211Peter Wennström56,32 42,50 41,370,0020,0055,053 
Class 4Lokal lätt A
4Official14:5435Helen Einarsson43,00 40,21 38,000,00 30,301 
4Official15:1520Catja Lage43,50 39,90 42,060,00 31,362 
4Official14:4623Clara Prahl45,62 41,41 39,280,00 31,583 
4Official15:194Linda Wigren47,22 43,69 40,560,00 32,874 
4Official15:3822Charlotta Ågårdh-Orsmark48,78 43,12 39,910,00 32,955 
4Official15:0317Maria Axberg-Fagerlind45,57 53,19 44,440,00 35,806 
4Official15:2738Josefine Blad55,84 45,47 45,870,00 36,807 
4Official14:1118Charlotta Ågårdh-Orsmark56,54 47,16 43,720,00 36,858 
4Official15:2325Annika Gudmundsson52,90 42,90 52,660,00 37,129 
4Official14:5019Anni Jarhult59,72 52,97 57,817,00 49,6210 
4Official14:5816Anna Persson Stugufors 61,37 66,43 70,4726,00 75,5711 
4Official16:1021Catrine Bengtsson49,69 39,90 39,35    Eliminated
Class 6Medelsvår
6Official15:5127Rebecca Kristiansen49,53 41,5662,3446,400,00 49,961 
6Official15:5528Sara Blohm55,69 48,0380,3549,340,00 58,352 
6Official15:5937Åke Larsson55,10 49,6689,0364,910,002,0066,683 
Class 7Medelsvår
7Official15:4126Anna Racking48,72 45,3461,7946,380,00 50,561 
7Official15:0739Christina Aronsson46,71 44,6266,1953,680,00 52,802 
7Official13:3036Boel Hellberg49,94 46,8264,7851,650,00 53,303 
7Official16:0332Johanna Carlberg57,41 48,9767,5956,000,00 57,494 
7Official15:4530Lars-Peter Holmlund55,03 47,1277,2561,750,00 60,295 
7Official15:2929Ingela Ekelund49,94 48,5670,0654,69    Eliminated
Class 10Medelsvår Ch/J/YD
10Official16:3334Natalie Hellberg62,97 48,7269,1257,060,00 59,471 
10Official16:1315Sofie Strauss66,50 52,8584,0467,4410,50 78,212 
10Official16:2633Christer Svensson94,28 58,0695,3499,680,00 86,843