Athlete

Tävlingsplats: Åstorportens ridanläggning: 2* tävling
Event: Krika Hästsportförening
Date: 2022/09/24 - 2022/09/25

ClassClass nameCNoCompetitorOrganizationHorse/Pony
2Klass 2 - LB Bed A - Ponny2Sara BlombergSkånska Körsällskapet Knyttes Poppel
2Klass 2 - LB Bed A - Ponny3Anna CarlssonKörsällskapet Nordhallänningarna Kålkulla Udo, Wonnagårdens Country Girl
3Klass 3 - LB Bed A - Häst4Eva-Lotta SjödahlLaholmsortens L Ryttarförening Cherry Witted
3Klass 3 - LB Bed A - Häst5Petra Åkerfeldt Skånska Körsällskapet Mörka Skogs Ten Tuffa
4Klass 4 - Lätt A - Ponny6Ester FagerlindBjörbäcks Ryttarförening Gylfinir Dame H Bucket
4Klass 4 - Lätt A - Ponny7Malin ÖstnäsSkånska Körsällskapet Sibborps Gizmo
4Klass 4 - Lätt A - Ponny8Philip KällermanKörsällskapet Nordhallänningarna Red Spotted
4Klass 4 - Lätt A - Ponny9Elin WetterlundhSkånska Körsällskapet Henry
4Klass 4 - Lätt A - Ponny10Desirée SäterbornKörsällskapet Nordhallänningarna Super Mario
4Klass 4 - Lätt A - Ponny11Anna Persson Stugufors Laholmsortens L Ryttarförening Kompis Mac Flip
4Klass 4 - Lätt A - Ponny12Sofia WelanderVinslöv RF Linsa Virgin Blue
4Klass 4 - Lätt A - Ponny13Ferrita Larsson Torestorp Kristvalla Ryttarförening Glorias Galant
4Klass 4 - Lätt A - Ponny14Linda SvenssonKörsällskapet Nordhallänningarna Primula KL
4Klass 4 - Lätt A - Ponny15Susanne WikTorestorp Kristvalla Ryttarförening Ekestorps Toy
5Klass 5 - Lätt A - Häst16Emelie BrobergSkånska Körsällskapet Emil Tabac
5Klass 5 - Lätt A - Häst17Elaine RosengrenÖlands Ryttareförening Fifty-Fifty VL
5Klass 5 - Lätt A - Häst38Emma StarckFöreningen EDG Sportkuskar Hunter
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår18Charlotta Ågårdh-OrsmarkSuderbys Ridklubb Lilla C
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår19Elin LageKrika Hästsportförening Sunny Boy
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår20Catrine BengtssonFöreningen EDG Sportkuskar K2 Jitterbug
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår21Sanna ManfredssonLaholmsortens L Ryttarförening Dorthealyst Tristan
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår22Annika GudmundssonBollerups Rid & Körklubb Cero, Flisan
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår23Christina AronssonLaholmsortens L Ryttarförening Lojsta Safir
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår24Boel HellbergDalby Ryttarförening Tai Nemo
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår25Clara PrahlFöreningen EDG Sportkuskar Jamma
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår26Anna WikingKrika Hästsportförening Chronos
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår27Catja LageKrika Hästsportförening Sayonara
6Klass 6 - MSV skånskt mästerskap ingår28Charlotta Ågårdh-OrsmarkSuderbys Ridklubb Wallmo
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår29Camilla LindSkånska Körsällskapet Chopard (SWB)
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår30Ida NyhrupKrika Hästsportförening Wittstein 2
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår31Emma StarckFöreningen EDG Sportkuskar Bianca
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår34Cecilia QvarnströmFlyinge Ryttarförening Joe Joe
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår35Anneli BlombergÅstorpsortens Ryttarförening Langoa Barton
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår36Camilla LindSkånska Körsällskapet Arcantijn
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår37Åke LarssonKrika Hästsportförening Sune
7Klass 7 - MSV skånskt mästerskap ingår39Axel OlinVinslöv RF Kalani-V, Kensey, Lucky VS, Orbit, Minima