Athlete

Tävlingsplats: Bökebergs ridhus: Precisionstävling
Event: Dalby Ryttarförening
Date: 2019/11/09 - 2019/11/09
Event info
Första start kl 10. Bangång från kl 9, Startordning enligt Ekipagenr
ClassClass nameCNoCompetitorOrganizationHorse/Pony
1Klass 1 - Bed: Clear Round1Anette HolmgrenSkånska Körsällskapet Nike Grönkulla
3Klass 3 - Bed: A2Annika GudmundssonSkånska Körsällskapet Cero
3Klass 3 - Bed: A3Marita HanssonSkånska Körsällskapet Gulmåras Aramis
3Klass 3 - Bed: A4Ida SkoogWillands Ryttarförening Krokstorps Mr Jesse James
10Klass 10 P&D5Fredrik PerssonFlyinge Hästsportklubb Don Hall
6Klass 6 - LA Häst6Cecilia QvarnströmÅstorpsortens Ryttarförening Chablis (SWB)
5Klass 5 - LA Ponny7Nils BorgströmDalby Ryttarförening Palaver
5Klass 5 - LA Ponny8Eva BlidingSkånska Körsällskapet Fnizze
5Klass 5 - LA Ponny9Boel HellbergDalby Ryttarförening Tai Nemo
5Klass 5 - LA Ponny10Marita HanssonSkånska Körsällskapet Gulmåras Aramis
6Klass 6 - LA Häst11Ida SkoogWillands Ryttarförening Krokstorps Mr Jesse James
5Klass 5 - LA Ponny12Johanna CarlbergLaholmsortens L Ryttarförening Ivar
5Klass 5 - LA Ponny13Helen EinarssonÖsterlens Ryttarförening Allgunnens Diesel
5Klass 5 - LA Ponny14Kerstin OlssonDalby Ryttarförening Pinto
6Klass 6 - LA Häst15Åke LarssonVinslöv RF Sune
9Klass 9 - Para16Christer SvenssonDalby Ryttarförening The Croft Jackson
6Klass 6 - LA Häst17Jens LarssonKrika Hästsportförening Wittstein 2
6Klass 6 - LA Häst18Cecilia QvarnströmÅstorpsortens Ryttarförening Quality of Life
3Klass 3 - Bed: A19Victoria PerssonFlyinge Hästsportklubb Calle, Urby
3Klass 3 - Bed: A20Anette HolmgrenSkånska Körsällskapet Nike Grönkulla
3Klass 3 - Bed: A21Annika GudmundssonSkånska Körsällskapet Flisan
7Klass 7 - Medelsvår Ponny22Boel HellbergDalby Ryttarförening Tai Nemo
7Klass 7 - Medelsvår Ponny23Helen EinarssonÖsterlens Ryttarförening Allgunnens Diesel
7Klass 7 - Medelsvår Ponny24Johanna CarlbergLaholmsortens L Ryttarförening Ivar
7Klass 7 - Medelsvår Ponny25Pia PeterssonSkånska Körsällskapet Power Magic
8Klass 8 - MSV Häst26Åke LarssonVinslöv RF Sune
8Klass 8 - MSV Häst27Sara BlohmSkånska Körsällskapet Disco Diamond
7Klass 7 - Medelsvår Ponny28Natalie HellbergDalby Ryttarförening Sibelle
7Klass 7 - Medelsvår Ponny29Sofia WelanderVinslöv RF Salomon
8Klass 8 - MSV Häst31Jens LarssonKrika Hästsportförening Wittstein 2
10Klass 10 P&D32Pia PeterssonSkånska Körsällskapet Power Magic
10Klass 10 P&D33Natalie HellbergDalby Ryttarförening Sibelle
10Klass 10 P&D34Nils BorgströmDalby Ryttarförening Palaver
10Klass 10 P&D35Sofia WelanderVinslöv RF Salomon
10Klass 10 P&D36Fredrik PerssonFlyinge Hästsportklubb Enzo, Zidane
10Klass 10 P&D37Eva BlidingSkånska Körsällskapet Companero (SWB), Fnizze